TESTOVÁNÍ Salomon aneb “rychlost pro všechny běžce”

I v roce 2023 si budete moct v Třeboni ZDARMA otestovat vybrané silniční modely Salomon, Buď při pátečním společném výběhu (17:00 z náměstí), nebo i při samotném sobotním závodě. K dostání budou boty ve stánku SALOMON.


DOSTUPNOST JEDNOTLIVÝCH MODELŮ k testování naleznete ZDE

rezervace modelu a velikosti je možná přes email honza@naturemarathon.cz (napište model, velikost a den)

MODELY K TESTOVÁNÍ:

Salomon AERO GLIDE

Jsou velmi prodyšné, tlumené a lehké. Určené pro dlouhý silniční běh. Lehký a odolný svršek s technologií SensiFit™ zajistí pevné obepnutí chodidla. Plynulý přechod do odrazové fáze zajistí kolébkový tvar podešve Reverse Camber. Bota je jako klasicky opatřena podešví Contagrip®, která zaručuje bezkonkurenční přilnavost i na vlhkém povrchu. Pěna Energy Surge skládající se z kombinace EVA a OBC (olefinu) skýtá dlouhodobé tlumení a návrat energie. Celkově je mezipodešev s podešví širší a pata více zapuštěná do tlumící vrstvy, aby bota nebyla nestabilní při dopadu. Pěna Energy Surge je měkká a příjmená, ale není to žádný marshmallow, takže do ní nezapadnete. Díky své lehkosti má bota přesah i do rychlejších temp. Rovinky nebo fartlek s přehledem zvládne, aniž byste měli pocit, že na nohou vláčíte kameny. Drop: 10 mm

Salomon Spectur

Silniční bota Spectur je lehká jako pírko a je přímo navržená pro běžce došlapující na střední část chodidla a patu, kteří chtějí závodit. Vyznačuje se také technologií Energy Blade ve formě plátu z polyamidových a skleněných vláken. Jeho jedinečný tvar přizpůsobený na míru běžcům došlapujícím na střední část chodidla a patu zajišťuje vyvážený přechod z paty na špičku, tam kde ho většina běžců maximálně ocení. Signaturní obloukovitě prohnutá geometrie R.Camber zaručuje rychlejší přechod, takže budete kratší dobu v kontaktu se zemí a více v pohybu vpřed. Odlehčená, odolná a měkká pěnová směs Energy Surge vyrovnává náraz při každém kroku a zajišťuje plynulejší došlap. Drop: 6 mm

Salomon Glide Max

Ultra pohodlná silniční běžecká bota Glide Max se svrškem ze síťoviny pro lepší prodyšnost a odvádění tepla je nejodpruženější botou v řadě silniční běžecké obuvi Salomon. S hmotností pouhých 275 gramů je navíc lehká jako pírko. Vyšší podrážka v kombinaci s pěnou Energy Surge v mezipodešvi nabízí prémiové odpružení a nebývale pohodlný pohyb. Signaturní obloukovitě prohnutá geometrie R.Camber a drop 8 mm zaručují plynulý přechod, ať už se rozhodnete překonat jakoukoli vzdálenost.

###


Salomon zrozený roku 1947 ve Francouzských Alpách se věnuje posouvání hranic horských sportů a vytváří inovativní vybavení, které umožňuje lidem věnovat se outdoorovým sportům, zlepšovat se v nich a překonávat sami sebe. Společnost vyrábí a prodává prvotřídní obuv, vybavení pro zimní sporty a horolezectví, vybavení pro pěší turistiku a oblečení speciálně navržené pro všechny tyto oblasti. Výrobky jsou vyvíjeny v Annecy Design Center, kde technici, návrháři a sportovci spolupracují na tvorbě nových řešení, která se starají o to, aby si ti, pro něž je příroda jedno velké hřiště, pobyt venku užili ještě více.


Web spravuje Webklient.cz