Startovní listina 2024

STARTOVNÍ LISTINU PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZUJEME

poslední aktualizace: 24.6. 2024

V případě nesrovnalostí nás neváhejte kontaktovat na honza@naturemarathon.cz

(PŘEČTĚTE SI TAKÉ TYTO ZÁSADNÍ INFORMACE O ZÁVODU)

PŘÍJEMNÍ

JMÉNO

KATEGORIE

TRASA

PŘEZDÍVKA

KLUB

Abrhám

Michael

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

Za tiramisu!

Adamcseková

Milada

Žena

Masters (roč. 1974-1983)

Půlmaraton

Mili

ŠBV

Adamec

Michal

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Halfamarathom

Vrbík

Adámek

Miloslav

Muž

Masters (roč. 1974-1983)

Půlmaraton

Míla

Adámková

Andrea

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

TALOŠKY

Adámková

Diana

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Diana

Adamová

Žaneta

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Žána

Jeníčkovy Mařenky

Aksamitová

Alena

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

Maraton

Ála

Bílinská (j)Elita

Ambruš

Patrik

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Patrik

Anderl

Miroslav

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Andrlík

Šrot tým Kunžak

Andrei

Iozsa

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Andy

Antonín

Adam

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Adamkovicz

A3 moto-cyklo

Antoňová

Eva

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Eva

Arnošt

Radek

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Maraton

Březí koza

Aron

Kateřina

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

10 km

Kate

Osmiča

Aron

Kateřina

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

10 km

Kate

Osmiča

Arronte

Olga

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

10 km

Arronte

Aster

Vladimír

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Vládík

ROCK POINT TEAM

Aubrechtová

Petra

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Péťa

DM drogerie

Augustinová

Pavlína

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

LaPaola

Bachanová

Monika

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

5 km

Šmoulinka

Baierling

Andrea

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Aja

Baierova

Darina

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

5 km

Darča

Bajcurová

Kristýna

Žena

Střely (roč. 1984-2005)

Půlmaraton

Kikina

Balák

Lukáš

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Lukáš

Ronnie CZ

Balej

Miroslav

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Miroslav

Balej

Tomáš

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Tomáš Balej

Bálka

Stanislav

Muž

Matadoři (roč. 1964-1973)

Půlmaraton

Standa

Šneci v běhu

Balnerová

Alžběta

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Bíga

Balogh

Tomáš

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Tomáš

Tábor

Baloušková

Miloslava

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Milu

Bandíková

Hana

Žena

Masters (roč. 1974-1983)

Maraton

Hanka

Bárta

Josef

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Pepa

Bárta

Tomáš

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Tomáš Bárta

RAC Cerhovice

Bartáková Petrek

Irena

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

Iru

MIMOL

Bartel

Petr

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Petr

Bártková

Lucie

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

10 km

Lucka

Kairos

Bártlová

Silvie

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

10 km

Silvik

Prostě běž!

Bartoň

Ondřej

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Zajíc

STC Kosmonosy

Bartoníček

Josef

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

Pepa

Babice

Bartoš

Petr

Muž

Masters (roč. 1974-1983)

Půlmaraton

Petr Bee

Bártová

Petra

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Píďa

#tymdejvid

Básnerová

Míša

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

Miška

Bastová

Lenka

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Bastík

Prostě běž

Bayerová

Lenka

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

Maraton

Lenka

Spartak Praha 4

Beck

Zdeněk

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Maraton

Zdeněk Beck

BK Jevany

Bečka

Petr

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

10 km

Beky

Becor

Bečvářová

Tereza

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Tereza

Bednářová

Rita

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

RITA

Běhavý

Tomáš

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Maverick

Bejček

Jiří

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Romantik

Sokol Dolany u Klatov

Bělohoubková

Miroslava

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Mirka

Bělochová

Kateřina

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Kačka

Hudební tábor Kunkovice

Benáková

Markéta

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Markét

Benda

Petr

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Petr

Bendová

Simona

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Simona

Benedikt

Jan

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

VejceBenedik

BK Slavoj Nováci

Benek

Jan

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Honza Benek

ŠBV

Beneš

Tomáš

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Tomáš

Benešová

Hana

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Haňulka

Benešová

Veronika

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

10 km

Verča

Benešová Ambrož

Eva

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Evička

Benková

Veronika

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

Veru

Ivčiny běhny

Beran

Pavel

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

#9Bery

Beránek

Michal

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Ovec

HRNAP

Berková

Ilona

Žena

Legendy (1964 a zkušenější)

5 km

Ilona

ŠBV

Berná

Eva

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Evča❤️Vláďa

ŠBV

Bernát

Zdeněk

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Zdenek

Lanžhot

Berný

Vladimír

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

❤️

ŠBV

Bezpalcová

Alena

Žena

Střely (roč. 1984-2005)

Půlmaraton

Ála

Třista60

Bicek

Radim

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Ráďa

Bicek

Petr

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

10 km

Petr

Koťátko

Bicek

Kryštof

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

KRYŠTOF

Bicková

Andrea

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Andrejka

Bičiště

Radim

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Radim

Bílek

Miroslav

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Bělouš

Běhny / Rock Point

Bilerová

Tereza

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Neta

Bláha

Petr

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Peťa

Český běžecký klub

Bláhová

Kristýna

Žena

Masters (roč. 1974-1983)

Maraton

Kristýna

Blaťáková

Radka

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Radka

Blažej

Jan

Muž

Matadoři (roč. 1964-1973)

10 km

Valjean

Blažek

Pavel

Muž

Masters (roč. 1974-1983)

Půlmaraton

DrZoun76

Blažek

Petr

Muž

Masters (roč. 1974-1983)

Maraton

Blažkec

Blažek

Tomáš

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Tomáš

CS-BETON

Blažek

Aleš

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Ája

Blažková

Jitka

Žena

Masters (roč. 1974-1983)

Půlmaraton

Jíťa

Blažková

Iva

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Iva

Bočan

Vojtěch

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

UHNI !!!

MILF team

Bočanová

Veronika

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

UHNI !!!

MILF team

Boháč

Zdeněk

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Maraton

ZDENDA

TJ Sokol Uhelná Příbram

Boháč

Vít

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

VÍŤA

Boháčová

Anna

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

ANIČKA

Böhm

Matěj

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Matýs

Böhmová

Alena

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Alča

Bokoč

Jakub

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Kubík

Bokočová

Miroslava

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

miRUNka

Bonora

Lucia

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Luci

Borkovičová

Iveta

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

10 km

Borky

Borovanská

Radka

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Marathon

Radka

Rozběháme Kladno

Bořecká

Klára

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

5 km

Klára

Cryptococcus Neoformans

Boříková

Katarína

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Boříková

Bošková

Andrea

Žena

Masters (roč. 1974-1983)

Maraton

ÁjušMyš

Hobby Horsing Plzeň

Boubín

Patrik

Muž

Masters (roč. 1974-1983)

Půlmaraton

Bessie

Sportklub Bessie

Boudník

Michal

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Michal

Beer Mile Club Prague

Bouchal

Martin

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Buch

TJ Dolní Břežany

Bouma

Jaroslav

Muž

Matadoři (roč. 1964-1973)

Půlmaraton

Čaryna

Brabcová

Radmila

Žena

Matadoři (roč. 1964-1973)

Půlmaraton

Radmila

Brabec

Petr

Muž

Masters (roč. 1974-1983)

Půlmaraton

Péťa

Brablc

Božetěch

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Těša

Bramham

Barbora

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

BB

Brázda

Lukáš

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Lukáš

Breburdová

Hana

Žena

Legendy (1964 a zkušenější)

Maraton

Hanka

Maraoń klub Kladno

Breineková

Petra

Žena

Masters (roč. 1974-1983)

Půlmaraton

Peťka

Brejcha

Miloš

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Miloš

Ocrt Sušice

Brejcha

Karel

Muž

Legendy (1964 a zkušenější)

Půlmaraton

Karlos

Brejška

Pavel

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Maraton

Pavel

Brenišin

Ivan

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

E1

Brchel

Jan

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Honza83

Vrané nad Vltavou

Broadbent

Kerrie

Female

Youngees (1985-2006)

Halfamarathom

KEZBO

Brousková

Petra

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

Petra

Brož

Jindřich

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

MAXIM

ABU Sport Ledeč nad Sázavou

Brožová

Šárka

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

10 km

Šárka

Brožová

Alena

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

5 km

Ája

Brtková

Soňa

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

10 km

Soňa

Brumla

Marek

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Brumlik

Březina

Tomáš

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

BŘÍZA

Březinová

Jana

Žena

Matadoři (roč. 1964-1973)

Půlmaraton

Janča

Bucková

Petra

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Petra

Budáč

Artur

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Budka

Budáčová

Simona

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Slimák

Budera

Petr

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Bůďa

Sauna team Hnědý Jezevec

Budilová

Hana

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Hanka

Budina

Jakub

Muž

Střely (roč. 1984-2005)

Půlmaraton

Kubajz

Budská

Helena

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Helena

Tigi-Shu

Budský

David

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Pod 2 hod!

Tigi-Shu

Buchar

Tomáš

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Motáš

Adventní běhání

Bucharová

Jitka

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

ZAJU

Prostě běž!

Buchtová

Jana

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Janula

4max fitness

Bulenová

Kateřina

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Katka Hrošík

Adventní běhání

Bumbálek

Jiří

Muž

Matadoři (roč. 1964-1973)

Maraton

Bumbis 69

Žalhostice

Bumbálková

Barbora

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

10 km

Bumbi

Bumbálková

Gabriela

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Bumbiska78

Bumbisáci

Buráň

Pavel

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Bury

Sokol Kořenec

Buráň

Filip

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Bury jun.

Sokol Kořenec

Buráň

Lukáš

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

10 km

Winch

Sokol Kořenec

Burda

Michal

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Michal

TRIKO

Burešová

Petra

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Peťa

4 MAAX FITNES

Burger

Pavel

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Maraton

JASNEJ BUŘÍZ

Hasiči Braškov

Burgrová

Monika

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

10 km

Monínec

Hasiči Braškov

BUŘIL

LUKÁŠ

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

HerrWurst

Butzke

Petr

Muž

Legendy (1964 a zkušenější)

10 km

Peťan

Tréninková skupina Březnice

Buzu

Daniel

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

10 km

Daník

Hoši na pivu

Byloková

Lucie

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

10 km

Luciáš

ŠBV

Cacek

Tomáš

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

CÁCA

Caha

Radek

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Edy

Cajtler

Josef

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Cajda

Běhání ve Štětí

Cakl

Vladimír

Muž

Matadoři (roč. 1964-1973)

Půlmaraton

Manžel od Iv

Caklová

Ivana

Žena

Masters (roč. 1974-1983)

Maraton

Iv

Carbolová

Jitka

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

Maraton

JITUŠ

Mattoni FreeRun Praha - Hvězda

Cermanová

Jitka

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

10 km

Jíťa

ŠBV

Cibulka

Petr

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

5 km

Cíba

Cibulková

Naďa

Žena

Legendy (1964 a zkušenější)

5 km

Máďa

Cigler

Jan

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

10 km

Cigi

ŘEVisNICE

Cígler

Martin

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Martin

Cimlerová

Lenka

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Lenka

Rozběháme Roudnici

Cisarik

Milan

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Milan

Cizek

Vladimir

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Ciza

BNP

Coblová

Štěpánka

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Štěpánka

Skladon

Collier

Aaron

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Aaron

Craig

Brian

Male

Youngees (1985-2006)

Halfmarathon

BRI GUY

Craig Orchard

Justin

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Justin

Cvach

Martin

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

doktorC

Čadová

Lenka

Žena

Matadoři (roč. 1964-1973)

Půlmaraton

Lenka

Stod

Čákorová

Marcela

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

10 km

MARCELA

TEMPO MAKERS

Čákorová

Jana

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

5 km

Jana

TEMPO MAKERS

Čáslavková

Barbora

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Bára

Sky4run

Čáslavská

Linda

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

LINDA

ŠBV

Čáslavský

Miroslav

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Mera Kecerim

ŠBV

Čech

Zdeněk

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Čenda

Orel Strážnice

Čecháček

Viktor

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Viktor

Čechová

Lucie

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

DogUniversal

Čermák

Bedřich

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Maraton

Beďa ČERMÁK

Turtles Znojmo

Čermák

Bedřich

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

cbedas6

Turtles Znojmo

Čermáková

Květa

Žena

Střely (roč. 1984-2005)

Půlmaraton

Květa

Šneci v běhu

Čermáková

Eva

Žena

Matadoři (roč. 1964-1973)

10 km

EVÍK

Čermáková

Radka

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

5 km

Radka

Černá

Pavlína

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Pavlínka

ZŠ Staňkov

Černá

Petra

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Černoška

Černá

Lucie

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

Lucie Černá

AZ tým Světlá nad Sázavou

Černá

Mária

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Mária

Černá

Petra

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Peťa

Prostě běž!

Černochová

Zuzana

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

10 km

Zuzanka

Černý

Tomáš

Muž

Masters (roč. 1974-1983)

Maraton

Tom Čert

Šneci v běhu

Černý

Zdeněk

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

Zdenda

Zdendulka

Černý

Pavel

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Maraton

Pája

Poděbrady

Černý

Lukáš

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

BLEK

Tým Romana Černýho

Černý

Jan

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

10 km

Černoch

Červená

Petra

Žena

Masters (roč. 1974-1983)

Půlmaraton

Petra

OSDM RUN

Červená

Veronika

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Verunka

Červená

Martina

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Marťa

Červenka

Roman

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Roman

PORO.CZ

Čičaková

Maryna

Žena

Střely (roč. 1984-2005)

10 km

Marča

Číla

Martin

Muž

Legendy (1964 a zkušenější)

10 km

Martin Číla

Basketbal Lokomotiva Liberec

Čílová

Veronika

Žena

Legendy (1964 a zkušenější)

Půlmaraton

Veronika

Čmuchař

Milan

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Maraton

Čmuchy

Čulík

Jan

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Jan

TÁBOR

Čulík

Pavel

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Pavel

TÁbík

Čuřík

David

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

David

Damián

Daniel

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Daniel San

Running Club Dačice

Daniš

Josef

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Padre Pepe

David

Ondřej

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Ondra

Davídková

Petra

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Peťa

Praha 9

Davidová

Zuzana

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Čičák

Davidová

Klára

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Mandala

Deketová

Iryna

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Irýsek

Derevjanik

Miroslav

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

KdeJeTenSekt

Bloudilove

Derevjaníková

Lucie

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Running Lucy

Devaux

Johannes

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Johannes

Dippel

Jennifer

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

Maraton

Jen

Ditrich

Josef

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Pép

BzM

Diviš

Jakub

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

Frajer

Sportuju za tlustý

Dlouhá

Dana

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Danča

RAC Cerhovice

Dlouhý

Vladimír

Muž

Legendy (1964 a zkušenější)

Půlmaraton

Vladimír

Dobiš

Ján

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Janíček

Orel Strážnice

Dobnerová

Kateřina

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Dobša

Hluboká nad Vltavou

Doktorová

Pavlína

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Pavlína

Dámská jízda Tigi-shu

Dolejš

Miroslav

Muž

Matadoři (roč. 1964-1973)

Půlmaraton

Miroslav

Gepardi Plzeň

Dolejšová

Anna

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Anna

Gepardi Plzeň

Dolejšová

Anna

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Anička

Doležal

Martin

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

5 km

Doliik

Doležalová

Iva

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Ivča

Prostě běž!

Doležalová

Ivana

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

5 km

Ivík

Domaszewicz

Aleksandra

Female

Youngees (1985-2006)

Halfamarathom

Oluška

Domiková

Lucia

Žena

Masters (roč. 1974-1983)

Maraton

Domča

Doňarová

Helena

Žena

Masters (roč. 1974-1983)

Půlmaraton

Hel Donar

Dornetshumer

Franz

Male

Youngees (1985-2006)

Halfamarathom

Franz

Running Rockets

Dospíšil

David

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

David

Fuck Cancer

Dostál

Miroslav

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Míra

Hošnice 25

Dostál

Jan

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

10 km

Honzík

Dostálová

Aneta

Žena

Střely (roč. 1984-2005)

Maraton

Anetiina

Doškář

Jan

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Koblížek

Dotzauerová

Martina

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Marťa

DOUBKOVÁ

KATEŘINA

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

doubeček

RSFK Triatlon Brno

DOUBKOVÁ

EVA

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

EJWY.TATTOO

Douda

Petr

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Petr

Douděra

Luděk

Male

Masters (1975-1984)

Halfmarathon

Ludek

Old Town Running

Doucha

Štěpán

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Štěpa

Chýnovský střely

Drábek

Martin

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Martin

GW Moves

Drábeková

Eva

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Eva

TJ Sokol Nový Knín

Drachovská

Barbora

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

10 km

Bára

Drázda

Petr

Muž

Legendy (1963 a zkušenější)

Půlmaraton

Drak

Jihočeský běžecký pohár

Drazdíková

Jana

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Janča

Drdova

Anna

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Andulka

Drobník

Michal

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

Michal D.

ČKS SKI JILEMNICE

Droždiáková

Petra

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Peťana

Dubová

Ilona

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Ilona

BKV Holýšov

Dubovská

Veronika

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Heduš

Dubovský

Viktor

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Ludánek

Dubský

Roman

Muž

Masters (roč. 1974-1983)

Maraton

Romario

SK Přibyslav

Duda

Milan

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Malyna

Dudová

Renata

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Revizorka Z.

Dufková

Miroslava

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

Maraton

Mirka

4Max Fitness

Dufková

Anna

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Anna

Duchovný

Stanislav

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Standys

Dunning

Sean

Male

Youngees (1985-2006)

Halfamarathom

Sean

Ďuranová

Alena

Žena

Masters (roč. 1974-1983)

Půlmaraton

Alča

Běhámespolu.cz

Dus

Jakub

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Kuba

Dušek

Rostislav

Muž

Matadoři (roč. 1964-1973)

Maraton

Rosťa

Včelaři Beroun

Dušek

Matyáš Leon

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Maty

Včelaři Beroun

Dušek

Albert Jeroným

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

10 km

Berťas

Včelaři Beroun

Dušková

Petra

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

10 km

Petruška

Včelaři Beroun

Dušková

Helena

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

5 km

Helenka

Včelaři Beroun

Dutka

Jiří

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

10 km

Švestka

ŠBV

Dutková

Lenka

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

10 km

Švestkovo ♥

ŠBV

Dvořáček

David

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Dave

Sportovní klub Policie

Dvořáček

Jan

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

SOKOL MNICH

TJ Sokol Mnich

Dvořák

Roman

Muž

Matadoři (roč. 1964-1973)

Maraton

Slayer

Dvořák

Martin

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Ďolíček

Šílené běžecké výzvy

Dvořák

Tomáš

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Tomáš

Dvořák

Dominik

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

Dominiček

Dvořák

Pavel

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Pavlík

Dvořák

Petr

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Petr

Trvám na motorové pile!

Dvořák

Martin

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Martin

Dvořáková

Anna

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

Andulka

Dvořáková

Alžběta

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

10 km

Bětulinka

Dvořáková

Kamila

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Kamča

Dybová

Veronika

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Veronika

Džambik

Pavel

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

Pavel

STG Jihlava

Ebel

Eduard

Muž

Legendy (1963 a zkušenější)

Maraton

Edy

Ederová

Markéta

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Markéta

Effenbergerová

Sylva

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Sylva

Prostě běž!

Egerová

Veronika

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Verónie

Eisenmayerová

Jana

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Janča

SRTG MOST

Eisenwort

Lukáš

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

Luky

Ergensová

Klára

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Klára

Ernestová

Miroslava

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Miri

SPONA Teplice

Etrych

Štěpán

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Štěpán

STS Chvojkovice-Brod

Exnar

Petr

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

10 km

bosoboty

Bosoboty leguano

Eyblová

Andrea

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

10 km

Andy

ŠBV

F.

Petra

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Farky

DOBRÁ KÁVIČKA

Fabianová

Anežka

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Anežka

Fabianová

Jana

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Střela

Fáček

Miroslav

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Maraton

Mirek

SK Zahrada Petřvald

Fáčková

Jitka

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

10 km

Jitka

SK Zahrada Petřvald

Fajtl

Petr

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Maraton

PIF

Faktorová

Tereza

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

10 km

Tereza

Faltejsková

Michaela

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

10 km

Michelle

Fanta

Ladislav

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Maraton

Fanta

Maratón klub Kladno

Farkas

Akos

Muž

Masters (roč. 1974-1983)

Půlmaraton

Akos

Farkas-Utzig

Beate

Žena

Masters (roč. 1974-1983)

Půlmaraton

Beate

Team Wolfpack

Fatka

Petr

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Petr

FNKS

Fedorová

Michaela

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Fidorka

Fedur

Tomáš

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Tom

Feistner

Pavel

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Pavlik

SPARTAN Děčín - Sokol Maxičky

Fejtek

Jakub

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

Jakub

Triatlon Slaný

Fejtová

Eva

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Evička

Šílené běžecké výzvy

Feran

Tomas

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Tomaško

Feuereisl

Daniel

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

10 km

IVČIMAN

Fiala

Jan

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Honza

Fialová

Kristýna

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Keek

Fialová

Milena

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

MF

Fialová

Linda

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Linda

Fibichová

Kristýna

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Kristy

Ficková

Dana

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Dana

Pomáháme pohybem

Ficova

Lenka

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Ficata

Fifik

Robert

Muž

Matadoři (roč. 1964-1973)

Maraton

Fifik

SPK Český Těšín

Figarová

Lucie

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Lucie

Fikejzová

Kateřina

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Fikejka

ŠBV

Fíla

Mirek

Muž

Legendy (1964 a zkušenější)

Půlmaraton

Míra

Bílinská (j)Elita

Filek

Radek

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

Radek Filek

Filip

Martin

Muž

Masters (roč. 1974-1983)

Maraton

Martin

Spartan Děčín - Sokol Maxičky

Filipová

Gabriela

Žena

Masters (roč. 1974-1983)

Maraton

Gabu

Spartan Děčín-Sokol Maxičky

Filipová

Lenka

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Lenka

Mov3ment

Filová

Eva

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Talošky

Fílová

Jitka

Muž

Legendy (1964 a zkušenější)

Půlmaraton

Jíťa

Bílinská (j)Elita

Fišara

Vojtěch

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Vojta

Fišara

Jiří

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

10 km

Jirka

Fišarová

Barbora

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

10 km

Barča

Fišer

Radek

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Radek

Fleischmann

Luboš

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Luboš

Jeden měsíc běžce

Fojtíková

Martina

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

Tina

Folbrecht

Lukáš

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

FOLBR

Kamýk nad Vltavou Runners

Forman

Tomáš

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

Mimčo

Forstmeyer

Martin

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Martin

Frank

Ronal

Muž

Legendy (1964 a zkušenější)

Půlmaraton

Ronald

Franková

Petra

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Petra

Předklášteří

Fröhr

Jan

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Maraton

Honza

Milevsko

Frojdová

Kateřina

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Kachnis

Frost

Gary

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Maraton

Gary Frost

Team International!!!

Frýdlová

Michaela

Žena

Masters (roč. 1974-1983)

Půlmaraton

Misch

Prostě běž!

Frydrych

Michal

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Frýďa

BM

Fuit

Jakub

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

10 km

KUBA

Fulínová

Jana

Žena

Masters (roč. 1974-1983)

Maraton

Janča

Füri

Rostislav

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Fera

Fuska

Štefan

Muž

Masters (roč. 1974-1983)

Maraton

Steve

Gago

Jan

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Honza

Lesní osvěžovna Kocanda

Gagová

Jitka

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

5 km

Ťuška

Lesní osvěžovna Kocanda

Gagová

Magdaléna

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

5 km

Mája

Lesní osvěžovna Kocanda

Gajdoš

Josef

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

Chosé

Gajdošová

Zuzana

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Zuzka

Prostě běž!

Gajdošová

Marcela

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

5 km

Riki

Galáč

Martin

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Martin

TJ Parní lokomotiva Liberec

Giunta

Veronika

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Verča

Golden

Christoher

Male

Matadors (1965-1974)

Halfamarathom

Golden

Gregorová

Daniela

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Daniela

Gregorová

Bibiana

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Bibiana

DBK Chotěboř

Grund

Jan

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Maraton

Jan Grund

Grund

Adam

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

5 km

Adam Grund

Grund

Tomáš

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Tom

ŠBV

Grunová

Andrea

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

10 km

André

Grusová

Adéla

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Adell

Grussmanová

Jana

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Janča

Grygárková

Jitka

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Jíťa

Guba

Gabriella

Female

Masters (1975-1984)

Marathon

Guba Gabi

Guba

Dorina

Female

Youngees (1985-2006)

Marathon

Guba Dorka

Habr

Josef

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

GEFA

Hadravová

Barbora

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Bára

Hadwiger

Matthias

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

Matthias

Hague

Jason

Muž

Matadoři (roč. 1964-1973)

10 km

Jaysta

Hague

Oliver

Muž

Střely (roč. 1984-2005)

10 km

Oliver

Hajda

Nikolas

Muž

Střely (roč. 1984-2005)

Maraton

Niky

Hajda

Libor

Muž

Masters (roč. 1974-1983)

Maraton

Libor

Hajdová

Markéta

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

5 km

Markéta

Šílené běžecké výzvy

Hájek

Jindřich

Muž

Legendy (1964 a zkušenější)

Půlmaraton

Dědouch

Hájková

Michaela

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Míša

Hajná

Tereza

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

10 km

Terka Hajná

Hajný

Miroslav

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

10 km

Mirek Hajný

Halva

Petr

Muž

Legendy (1963 a zkušenější)

Půlmaraton

Petr

Stříbro

Hamalová

Zuzana

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Zuzka

Hána

Karel

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Maraton

Mech

Hančl

Roman

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

ROMAN HANČL

Fénix Sport Blansko

Hanek

Kryštof

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

Kryštof

Hangler

Ulrich

Male

Masters (1975-1984)

Halfamarathom

Ulrich

Hanková

Jitka

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

Maraton

Jitka

Hanousek

Miroslav

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

5 km

Mirek777

Hanousková

Martina

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

5 km

Marti

Hanzálková

Toňa

Žena

Legendy (1964 a zkušenější)

Maraton

Toňa

Hanzálková

Kamila

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Miška

Hanzálková

Veronika

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Verča

Hanzl

Martin

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Márty

Harmáček

Václav

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Harmi

Hartmanová

Marie

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

10 km

Marie

ŠBV

Hasmanová

Lenka

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Lenka

SK Doubravan Ujezd

Hatala

Martin

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Maraton

Martin

Klub nenapraviteľných optimistov

Háva

Jaroslav

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Maraton

Šnek

HS Šneci

Havel

David

Muž

Masters (roč. 1974-1983)

Maraton

David

Havel

Jan

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Honza

Havel

Vojtěch

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Vojta

Havelka

Jan

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Havlis

Havelka

Vladimír

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Ládís

Havelková

Jana

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Jana

,, Nejhorší je dát si málo “

Havelková

Pavla

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

5 km

Pájouš

Havlíček

Martin

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

10 km

Marťas

Havlíček

Martin

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

Martin

Havlíčková

Hana

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Hanča

Havlíčková

Alexandra

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Saša

Havlíčková

Klára

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Klára

Havlíková

Jana

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Janufa

Havlová

Tereza

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Teri

Havrda

Lukáš

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Aťulda

Hebr

Václav

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Vašek

Běžci z Ráje

Heide

Petr

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Hajdič

Hejč

Aleš

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

Aleš

Hejda

Ondřej

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Ondrášek

Hejdová

Kristýna

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

10 km

Kikulinka

Hejsek

Jaroslav

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Hejsič

Helíková

Lenka

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

StřeLenka

Rozběháme Neratovice

Heller

Tereza

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Tereza

Henriksen

Kim

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Kimmy

Herda

Šimon

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Herda

Jiskra VK Třeboň

Hereinová

Petra

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Péťa

TJ Sokol Radnice - Radnické kecky

Heydukova

Katerina

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Fifi Pinda

Hirsch

Philip

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Philip

-

Hladeček

Ivan

Muž

Legendy (1963 a zkušenější)

Půlmaraton

Ivan 60*

Hladík

Martin

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Medič

Hladík

David

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Dejv

Hlaváček

Rostislav

Muž

Masters (roč. 1974-1983)

Maraton

ROSTA

Hlaváčková

Vendula

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Vendy

Hlaváčková

Vladimíra

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Vlaďka

Hlaváčová

Petra

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Peťula

Hlavatová

Kateřina

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Káka

Hlavinka

Pavel

Muž

Legendy (1964 a zkušenější)

Půlmaraton

Pavlik

Hložková

Jana

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

5 km

Janča

Hlušičková

Petra

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Petra Hluša

ŠBV

Hnát

Zdeněk

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Marathon

Zdenda

Hnízdo

Antonín

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

10 km

Tonda

Liberec

Hodačová

Petra

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

Nenetti

Hodek

Jaroslav

Muž

Masters (roč. 1974-1983)

Půlmaraton

Jardis

Hodková

Martina

Žena

Masters (roč. 1974-1983)

Půlmaraton

Martík

Hoffmannová

Patricie

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Páťa

Hofmanová

Jitka

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

MAJI-Jíťa

ŠBV

Hofmeister

Adam

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Maraton

Hofi

Hofrichterová

Jana

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

10 km

Janička

Hošnice 25

Hohl

Tomáš

Muž

Matadoři (roč. 1964-1973)

Půlmaraton

Tom

Hojdar

Josef

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Choze78

SRTG Most

Hojdarová

Věra

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Ségra

SRTG Most

Holada

Miloš

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Maraton

Miloš

TT ASTRA Konopiště

Holáň

Radim

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Rebel

Holanec

Petr

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Péťa

ŠBV - Šílené běžecké výzvy

Holánek

Tomáš

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Holy

Holeček

Miloš

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Maraton

Žralok

TJ Spartak Třebíč

Holotina

Marek

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Mára

Holub

Michal

Muž

Legendy (1964 a zkušenější)

Maraton

Michal

Praha 6

Holub

Daniel

Male

Youngees (1985-2006)

Halfmarathon

Dan

Holub

Martin

Male

Legends (1964 and more experienced)

Halfmarathon

Martin

Homola

Jáchym

Muž

Masters (roč. 1974-1983)

Půlmaraton

Jáchym

Motor České Budějovice

Homoláč

Václav

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Venca

Horáček

Miloš

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Horacz

Horák

Petr

Muž

Masters (roč. 1974-1983)

Půlmaraton

p@ter

Horáková

Marcela

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Marcelka

Šneci v běhu

Horáková

Barbora

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

10 km

Baruš

Horinová

Denisa

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Deni

Bratislava runners

Horká

Kateřina

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

10 km

Kátěna

ŠBV

Horňák

Jiří

Male

Masters (1975-1984)

Halfamarathom

Jiří Horňák

Horová

Lenka

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Lenka

BeBe

Houdek

Antonín

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

AnVerAd

Ziehl-Abegg

Houška

Jiří

Muž

Matadoři (roč. 1964-1973)

Maraton

Jiří Houška

Houšková

Barbora

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Mazanová

Hozáková

Markéta

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

MAUI

Hoznedlová

Lucka

Žena

Masters (roč. 1974-1983)

Půlmaraton

Lucka H.

Prostě běž!

Hrabálek

Jaroslav

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

MILF TEAM

MILF team

Hradová

Radka

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Radenka27

Hrachovina

Eduard

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

Půlmaraton

Hrášek

Hrazdira

Kamil

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Maraton

Kail76

ŠBV

Hrdinka

Čestmír

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Půlmaraton

Česťa

-

Hrdinová

Tereza

Žena

Střely (roč. 1984-2005)

Půlmaraton

Hrdinka

Šílené běžecké výzvy

Hrečinová

Petra

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Peťula

Hrňa

Josef

Muž

Masters (roč. 1975-1984)

Půlmaraton

Pinkus

Hrnčíř

František

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

10 km

kocourek

Hrnčířová

Bára

Žena

Střely (roč. 1985-2006)

5 km

Bafína

Hromek

Tomáš

Muž

Střely (roč. 1985-2006)

10 km

Tomáš

Hromkova

Veronika

Žena

Masters (roč. 1975-1984)

10 km

HROMNIČKA

ŠBV

Hron

Robert

Muž

Matadoři (roč. 1965-1974)

Maraton

Boban

Hrouz

Petr

Muž

Masters (roč. 1974-1983)

Půlmaraton

Peťas

Hrouz Alessi

David

Muž

Masters (roč. 1974-1983)

Půlmaraton

age52

Hrouz Špačková

Petra

Žena

Masters (roč. 1974-1983)

Půlmaraton

PetiLbc

Hrouzová

Martina

Žena

Masters (roč. 1974-1983)

Půlmaraton

Martinka

Hrubá

Vlasta

Žena

Matadoři (roč. 1965-1974)