Partneři

Generální partner

Compressport

COMPRESSPORT je švýcarský výrobce kompresních doplňků a oblečení specializující se na vytrvalostní sporty, zejména na běh, triatlon, trailový běh, cyklistiku a raketové sporty. Všechny produkty COMPRESSPORT jsou vyvíjeny a vyráběny s pověstnou švýcarskou pečlivostí a kvalitou.

 

Hlavní partneři

Specislista na sportovní výživu pro vytvrvalce. Enervit je výjimečnou a oblíbenou sportovní výživou známou efektivní podporou výkonnosti. Enervit nabízí širokou škálu energetických výživových doplňků, které vás ochrání před pocitem hladu, bleskově dodají energii a vytáhnou vás z krize. Další vás připraví na sport nebo pomůžou s regenerací.

 

Tradice se značkou ALPA; ALPA, a především francovka této značky, je již více než 100 let zcela přirozenou součástí našeho života. Řada francovek je dále rozšiřována o další výrobky na podobné bázi. Jde především o masážní krémy, gely a emulze. Nové zákazníky si v poslední době naše značka nachází stále častěji rovněž za hranicemi naší země.

 

FELDTEN – to je špičková impregnace a ochrana. Německá značka Feldten s víc než 130letou tradicí se dostává mezi české outdoorové nadšence, kteří chtějí pečovat o svoje vybavení. Feldten nabízí kompletní řadu prostředků pro udržování outdoorového oblečení, a to i z přírodních materiálů jako je vlna, peří, kůže nebo voskované tkaniny i sadu pro péči o obuv.

 

Partneři

         Třeboňsko.cz                 TŘEBOŇ                                          

 

Děkujeme všem partnerům!