Partneři

Generální partner

Compressport

COMPRESSPORT je švýcarský výrobce kompresních doplňků a oblečení specializující se na vytrvalostní sporty, zejména na běh, triatlon, trailový běh, cyklistiku a raketové sporty. Všechny produkty COMPRESSPORT jsou vyvíjeny a vyráběny s pověstnou švýcarskou pečlivostí a kvalitou.

Hlavní partneři

Tuto francouzskou značku s již téměř 80 letou tradicí většině sportovcům pravděpodobně netřeba představovat. Salomon patří mězi lídry trhu se sportovním vybavením a oblečením v nejrůznějších, zejména venkovních, sportovních odvětvích. Takže ať už se chystáte na krátký výklus s přáteli nebo životní výzvu jako je maraton, silniční běžecká kolekce od Salomonu váš výkon vždy maximálně podpoří.

Specislista na sportovní výživu pro vytvrvalce. Enervit je výjimečnou a oblíbenou sportovní výživou známou efektivní podporou výkonnosti. Enervit nabízí širokou škálu energetických výživových doplňků, které vás ochrání před pocitem hladu, bleskově dodají energii a vytáhnou vás z krize. Další vás připraví na sport nebo pomůžou s regenerací.

DrWitt minerální vody ve variantách FIT, ANTIOX a RELAX pokrývají 100% doporučeného denního příjmu vitaminů a minerálů obsažených v produktu. Dodají vašemu tělu správnou dávku hydratace, vitaminů a minerálů.

Kubík má pro děti širokou nabídku nápojů (Kubík Waterrr), ovocných kapsiček a sušenek. Výrobky Kubík jsou ideální svačinkou do školy, na hřiště, či výlety.

Tradice se značkou ALPA; ALPA, a především francovka této značky, je již více než 100 let zcela přirozenou součástí našeho života. Řada francovek je dále rozšiřována o další výrobky na podobné bázi. Jde především o masážní krémy, gely a emulze. Nové zákazníky si v poslední době naše značka nachází stále častěji rovněž za hranicemi naší země.

„JSTE POUZE TAK DOBŘÍ, JAKO VÁŠ MATERIÁL A VYBAVENÍ“

ADEMM je česká značka, která je vyvíjena a vyráběna v Německu. ADEMM má za úkol postarat se o Vaše oblečení a obutí při tom, co nejraději děláte venku v přírodě a udržet Vás v komfortu. Jde o soubor špičkových pracích, čistících, impregnačních a osvěžujících produktů.

Každý funkční materiál potřebuje zvláštní péči k tomu, aby byly zachovány jeho vlastnosti jako jsou prodyšnost, voděodolnost a také vlastnost termoizolace. S ADEMMEM a jeho vysokou a dlouho trvající schopností, si můžete být jisti, že všechny tyto vlastnosti s Vámi zůstanou v jakémkoliv okamžiku a situaci. ADEMM je šetrný a svou jednoduchou aplikací ušetří vaše oblečení, obuv, peníze a Vaše starosti.

Mediání partneři

.           

Partneři

         Třeboňsko.cz                 TŘEBOŇ                                  

Akce proběhne za finanční podpory Jihočeského kraje a města Třeboň.

Děkujeme všem partnerům!


Web spravuje Webklient.cz