Partneři

Děkujeme za podporu a spolupráci!

Hlavní partneři

Síť outdoorových prodejen a e-shop Rock Point je již přes 25 let místem číslo jedna pro vše, co souvisí s outdoorem. Stavíme na vlastních zkušenostech a chceme je předávat dál. V našich obchodech získáte rady a na míru šitá doporučení, ať už jste ostříleným horolezcem, nebo rodinou směřující na první velký výlet. Vždy se snažíme, abyste si Vaši cestu mohli vychutnat naplno a podle Vašich představ.

Jako běžce vás jistě potěší naše široká nabídka běžecké obuvi a oblečení od značek jako jsou Hoka, Inov8, Brooks, Dynafit, On, Altra, Osprey, Julbo, Craft, Ronhill a dalších. Kromě širokého portfolia běžeckých značek pro vás pořádáme pravidelné běžecké kempy, testovací dny běžecké obuvi, přeběhy českých hor, soutěže, testovací výzvy a tvoříme zajímavý obsah pro běžce na našem blogu a sociálních sítích.

Navštivte nás na některé z našich běžeckých speciálek nebo online na našem webu. V Třeboni se na vás těšíme s naší Rock Point Trailrunning Station.

Compressport

COMPRESSPORT je švýcarský výrobce kompresních doplňků a oblečení specializující se na vytrvalostní sporty, zejména na běh, triatlon, trailový běh, cyklistiku a raketové sporty. Všechny produkty COMPRESSPORT jsou vyvíjeny a vyráběny s pověstnou švýcarskou pečlivostí a kvalitou.

Tuto francouzskou značku s již téměř 80 letou tradicí většině sportovcům pravděpodobně netřeba představovat. Salomon patří mězi lídry trhu se sportovním vybavením a oblečením v nejrůznějších, zejména venkovních, sportovních odvětvích. Takže ať už se chystáte na krátký výklus s přáteli nebo životní výzvu jako je maraton, silniční běžecká kolekce od Salomonu váš výkon vždy maximálně podpoří.

Specislista na sportovní výživu pro vytvrvalce. Enervit je výjimečnou a oblíbenou sportovní výživou známou efektivní podporou výkonnosti. Enervit nabízí širokou škálu energetických výživových doplňků, které vás ochrání před pocitem hladu, bleskově dodají energii a vytáhnou vás z krize. Další vás připraví na sport nebo pomůžou s regenerací.

DrWitt minerální vody ve variantách FIT, ANTIOX a RELAX pokrývají 100% doporučeného denního příjmu vitaminů a minerálů obsažených v produktu. Dodají vašemu tělu správnou dávku hydratace, vitaminů a minerálů.

Od začátku jsem hledal materiály, ladil vlastní střihy, které by byly ty nejlepší a bylo na ně spolehnutí. Odmítal jsem doporučení od obchodníků typu “vemte tento matroš” z toho to dělají všichni a je dobrý, uvidíte’’ Nebylo mým stylem udělat průměrnou věc, s kterou by bylo spokojeno 50% sportovců. Cítil jsem za jejich výkon a sportovní zážitek zodpovědnost, protože jsem věděl, že se dostanou do situace, kdy se budou muset na BOSU spolehnout. A této myšlenky se držím stále. Už na startu bylo prioritou vyrábět v České republice, protože mi to ve všem dávalo hlavu i patu. Toho se držím dodnes a jsem za to rád.

Jsem Bóša. Sportovec, fotograf, cestovatel. A u cestování můj příběh nejspíš začíná. Procestoval jsem přes 45 zemí a po expedicích na kole projel přes 20 tisíc kilometrů. Jako první Čech jsem v roce 2011 projel na kole Afrikou Ugandu, Rwandu, Burundi a Tanzánii. Rok předtím objel na kole ruské Ladožské jezero.

Miluju výzvy, životní i sportovní. Baví mě sledovat, co mé tělo zvládne! Sám jsem si vyzkoušel, jaké to je běžet maraton, a po „naší“ Jizerské padesátce i kultovní „Vasák“ (závod v běhu na lyžích 90 km) nebo jsem šel v -35°C přes Laponsko.

Kubík má pro děti širokou nabídku nápojů (Kubík Waterrr), ovocných kapsiček a sušenek. Výrobky Kubík jsou ideální svačinkou do školy, na hřiště, či výlety.

Tradice se značkou ALPA; ALPA, a především francovka této značky, je již více než 100 let zcela přirozenou součástí našeho života. Řada francovek je dále rozšiřována o další výrobky na podobné bázi. Jde především o masážní krémy, gely a emulze. Nové zákazníky si v poslední době naše značka nachází stále častěji rovněž za hranicemi naší země.

 
 

Mediání partneři

Partneři

   Třeboňsko.cz           TŘEBOŇ                                  

Akce proběhne za finanční podpory města Třeboň.

Děkujeme všem partnerům!


Web spravuje Webklient.cz