Registrace

REGISTRACE NA TŘEBOŇSKÝ MARATON A PŮLMARATON BUDE OTEVŘENA V PROSINCI 2018 … UŽ MÁTE VÁNOČNÍ DÁRKY? 😉

STARTOVNÉ JE VRATNÉ A PŘENOSNÉ!

DO POSLEDNÍ CHVÍLE SE MŮŽETE ROZHODNOUT, JESTLI POBĚŽÍTE MARATON NEBO PŮLMARATON!

 

Protože závod vede po celou dobu Chráněnou krajinnou oblastí je kapacita závodu omezená na 2000 běžců! Neváhejte proto s registrací. Mimo jiné i proto, že startovné je vratné!

Pokud se nebudete moct závodu zúčastnit, můžete ještě tři týdny (nejpozději do 30.9. 2019) před startem požádat o vrácení startovného (s administrativním poplatkem 90 Kč).

Startovné můžete ještě i týden před závodem převést na někoho jiného (s administrativním poplatkem 50 Kč splatným na místě při registraci).

Kdykoliv si můžete zvolit, jestli poběžíte maraton nebo půlmaraton (změnu provádíme zdarma).

Údaje o platbách ve startovní listině se aktualizují denně. Potvrzení o přijaté platbě vám taky přijde emailem. Někdy nedojde ke spárování platby, pak musíme platbu dohledat ručně. Když se ve startovce dlouho neuvidíte, napište nám. Ale nebojte se, všechno klapne 😉

Časy pro zařazení do startovacích koridorů

Při registraci, prosím, uveďte čas, který reálně plánujete zaběhnout. Podle těchto časů budete na startu rozděleni do dvou startovacích koridorů, předběžně s hraničním časem 3:45 u maratonu a 1:45 u půlmaratonu.


Z reakcí závodníků v roce 2018

Dobry den, srdecne Vas zdravim.
I ja se pripojuji k nadsenym ohlasum na Vas prvni maraton v Treboni.
Uzasna atmosfera, uzasni dobrovolnici, proste nic nebylo problem.
Bezela jsem s vozickem, s malou postizenou Terezkou. Byl to opet
pro ni nadherny den, kdy se smala jako slunicko. S medaili, kterou dostala
v cili spi do dneska. Tolik povzbuzovani a pratelskych poplacani snad jeste
nezazila. Dekuji Vam a celemu tymu, ze nam pomahate pomahat potrebnym.
S uctou Jana Kozlova


Startovné

Pamatujte, že startovné je vratné, přenositelné a do posledního dne si můžete vybrat, zda poběžíte maraton či půlmaraton.

Online do 28.2. 490 Kč + 95 Kč roční předplatné časopisu Svět běhu s pravidelnými tréninkovými plány a radami na maraton i půlmaraton. Předplatné můžete i darovat nebo pokud již časopis odebíráte, prodloužit si odběr o rok.
Online do 31.3. 590 Kč
Online do 30.6. 590 Kč + 95 Kč roční předplatné časopisu Svět běhu s pravidelnými tréninkovými plány a radami na maraton i půlmaraton. Předplatné můžete i darovat nebo pokud již časopis odebíráte, prodloužit si odběr o rok.
Online do 31.7. 690 Kč
Online do 31.8. 690 Kč + 95 Kč roční předplatné časopisu Svět běhu s pravidelnými tréninkovými plány a radami na maraton i půlmaraton. Předplatné můžete i darovat nebo pokud již časopis odebíráte, prodloužit si odběr o rok.
Online do 13.10. 890 Kč
Na místě v případě volné kapacity 1000 Kč

Registrační formulář