Pozávodní masáž s Alpou a Lázněmi Třeboň.

Jak nejlépe poděkovat svým nohám za to, že vás donesly až do cíle ? No přece dopřát jim kvalitní regeneraci. Máme pro vás dva tipy:

Navštivte stánek Alpa – tradičního českého výrobce (nejen) špičkových regeneračních emulzí, např. řady ALPA SPORT

Ještě lépe bude nohám ulevit hned po závodě, ještě než s pocitem hrdosti usednete k pivu, k televizi, na gauč, do auta…Využít k tomu můžete pozávodní masáž!

Tuto možnost vám nabízíme se spolupráci se Slatinnými lázněmi Třeboň. Ze spolupráce máme dvojnásobnou radost – jednak proto, že vždy rádi spolupracujeme s místními subjekty a hlavně protože víme, že vás svěřujeme do rukou nejpovolanějších. Slatinné lázně Třeboň totiž mají již téměř 140-letou tradici a zaměřují se právě na rehabilitaci a léčbu pohybového ústrojí. Využívají k tomu přírodní slatinné koupele a zábaly a další procedury, vše pod dohledem zkušených lékařů, fyzioterapeutů a masérů.

Právě tito certifikovaní maséři se postarají i o vaše znavená maratonská a půlmaratonská těla. Aby byla masáž příjemná a účinná se postarají nejen šikovné ruce, ale i špičkové masážní přípravky od našeho partnera Alpa.

Pozávodní masáž – 10 min/ 100 Kč si můžete rezervovat při vyzvedneutí startovního čísla, v případě volné kapacity také přímo v masážním stanu v zázemí závodu.


Web spravuje Webklient.cz