Limitovaná kolekce Compressport Nature Marathon

Pro všechny účastníky Třeboňského maratonu a půlmaratonu i vášnivé běžce je připravena limitovaná kolekce kompresních návleků na lýtka R2V2 s jedinečným motivem a Compressport funkční tréninkové tričko „Nature Marathon”.

Compressport R2V2 návleky na lýtka „Nature Marathon”

Jde o nejprodávanější kompresní návleky na lýtka značky Compressport, ovšem tentokrát vyšperkované o jedinečný motiv! V první řadě budou návleky díky své kompresi sloužit k oddálení únavy, omezení otřesů svalů i rychlejšímu okysličení během samotného výkonu. Samozřejmě, že jsou skvělým parťákem i během regenerace, kdy zajistí rychlejší detoxikaci svalů, snížení bolestivosti, předcházení nepříjemným křečím a především zrychlí celkovou regeneraci.

Cena kompresek v této limitované kolekci Nature Marathon je jen 950 Kč.

OBJEDNAT NÁVLEKY 

Compressport funkční tréninkové tričko „Nature Marathon”

Funkční, vysoce pohodlné triko vážící pouhých 80 g, je skvělou volbou jak pro sportovní aktivity, tak přímo pro samotný závod. Samozřejmě, že toto triko je vhodné i k běžnému nošení. Triko se skvěle poddá vaší postavě, tak jako by bylo ušité na míru. Střih je navržen přesně tak, aby bylo dosaženo maximálního pohodlí a volnosti během pohybu.

Cena limitované edice Nature Marathon je jen 590 Kč.

OBJEDNAT TRIKO 

Tabulku velikostí najdete zde