Salomon Predict 2 – oficiální bota Třeboňského půl/maratonu

Salomon se stal pro rok 2021 hlavním partnerem Třeboňského půl/maratonu, což nás moc těší, protože silniční kolekce této léty prověřené značky má rozhodně co nabídnout všem hobby i profi běžcům. Přesvědčit se můžete ZDE

Oficiální botou letošního závodu je model Salomon Predict 2. Chcete poznat proč ? Boty si můžete ZDARMA půjčit a otestovat jak v sobotním závodě, tak i v rámci společného pátečního výběhu (start v 17 hodin od kašny na Masarykově náměstí v Třeboni). K dispozici bude i model Salomon Sonic 4 Balance. Přehled dostupných velikostí najdete ZDE, rezervovat konkrétní model a velikost můžete na honza@naturemarathon.cz

DETAILNÍ POPIS:

Silniční běžecká obuv Salomon PREDICT 2  je vhodná i na delší běhy po zpevněném povrchu, případně pohodlné chození po městě. Disponuje vysoce flexibilním odděleným svrškem, který perfektně padne. Mezipodešev Infiniride™ poskytuje prvotřídní tlumení, a tak chrání vaše klouby. Kombinace anatomického tvarování a citlivého odpružení umožňuje vaší noze přirozený ohyb, přitom vám poskytuje potřebnou stabilitu. Technologie Contagrip™ FA poskytuje výbornou přilnavost na pevném povrchu a pomůže vám zrychlit s každým dalším krokem. Měkký prémiový svršek a inovativní konstrukce zajistí, že se vám bota přizpůsobí a padne jako ponožka.

  • bez vnitřních švů
  • přizpůsobující se terénu
  • super flexibilní
  • výborné odpružení
  • velmi lehká
CONTRAGRIP® FA

Contagrip® FA kombinuje nízký, zato široký vzorek pro větší přilnavost na tvrdém, rovném povrchu. Vhodný pro běh po zpevněných cestách.

ORTHOLITE®

Díky antibakteriální anatomické stélce OrthoLite® se budete cítit jako v bavlnce. Dlouhodobě tlumí nárazy, zabraňuje vzniku nepříjemného zápachu a plísní, odvádí vlhkost a zajistí prodyšnost pro příjemné nošení.

INFINIRIDE™

Mezipodešev Infiniride™ poskytuje prvotřídní tlumení. Je vyrobena z pěnového polyuretanu, který je během výroby nasycen dusíkem. Tato kombinace zvyšuje celkovou flexibilitu materiálu, výrazně zlepšuje jeho tlumící vlastnosti, snižuje celkovou hmotnost a zároveň udržuje vysokou úroveň pevnosti a odolnosti.